Na těchto stránkách nalezneš vše o Facebooku

seznamka

 
FAQ ODPOVĚDI

 
SEZNAMKA


Facebook - přihlášení

Přihlášení ke službě Facebook
Jak se přihlásím ke svému účtu na Facebooku?
Přístup ke svému účtu získáte zadáním jednoho z následujících údajů do pole „E-mail“ na přihlašovací stránce, zadáním hesla do pole „Heslo“ a kliknutím na tlačítko „Přihlášení“:


* Libovolné e-mailové adresy uvedené v účtu služby Facebook.
* Svého uživatelského jména. Uživatelské jméno představuje vaši osobní adresu URL (webovou adresu) ve službě Facebook a zobrazuje se v prohlížeči na panelu Adresa za adresou http://www.facebook.com/ při zobrazení vašeho profilu.
* Čísla mobilního telefonu, které jste u svého účtu potvrdili. Při zadávání čísla mobilního telefonu nezapomeňte zahrnout kód země a odebrat počáteční nuly a symboly.

Nemohu si vzpomenout, kterou e-mailovou adresu pro přihlášení k Facebooku používám.

1. Pokud jste si zaregistrovali uživatelské jméno, zkuste se přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla. Uživatelské jméno představuje vaši osobní adresu URL (webovou adresu) ve službě Facebook a zobrazuje se v prohlížeči na panelu Adresa za adresou „http://www.facebook.com/“ při zobrazení vašeho profilu. Po přihlášení přejděte na kartu Nastavení na stránce Účet a vyhledejte e-mailovou adresu, kterou používáte k přihlášení.
2. Zkuste se přihlásit pomocí telefonního čísla svého mobilního telefonu a hesla. Pokud jste u svého účtu potvrdili číslo mobilního telefonu, můžete se přihlásit pomocí čísla mobilního telefonu a hesla. Při zadávání čísla mobilního telefonu nezapomeňte zahrnout kód země a odebrat počáteční nuly a symboly.
3. Zkuste vyhledat svůj účet pomocí stránky pro obnovení hesla.
Tip: Pokud se vám nedaří najít účet pomocí jedné z možností, zkuste jej vyhledat pomocí ostatních možností.
4. Požádejte některého ze svých přátel na Facebooku, aby se podíval na váš profil a zaslal vám e-mailovou adresu uvedenou na vašem účtu.
* Váš přítel to provede tak, že klikne na kartu „Informace“ na vaší stránce Profil a přejde k části „Kontaktní informace“.
* Jakmile požadovaný údaj obdržíte, zkuste se přihlásit pomocí této e-mailové adresy.
5. Pokud jste postupovali podle výše uvedených kroků, avšak stále se vám nedaří získat přístup k účtu, klikněte sem.

Chci změnit svou přihlašovací e-mailovou adresu.
Nezapomeňte, že jako přihlašovací e-mailovou adresu můžete použít libovolnou z e-mailových adres přidružených k vašemu účtu. Své e-mailové adresy můžete přidávat nebo upravovat na kartě Nastavení na stránce Účet. Pokud máte potíže s přístupem k existujícímu účtu na webu, nevytvářejte další účet, protože takový krok by byl porušením našich Podmínek používání a mohl by vyřešení problému prodloužit.Jak mohu svůj účet znovu aktivovat?
Svůj účet můžete kdykoli opět aktivovat přihlášením pomocí své přihlašovací e-mailové adresy a hesla. Pokud máte problémy s přihlášením, přečtěte si časté otázky uvedené na této stránce.Již nemám přístup k e-mailové adrese, kterou používám pro Facebook.Moje přihlašovací e-mailová adresa je neplatná nebo její platnost vypršela.


1. Pokud si pamatujete své heslo pro Facebook, zkuste se ke svému účtu přihlásit pomocí kterékoli e-mailové adresy nebo čísla mobilního telefonu, které jsou na vašem účtu potvrzené. Po přihlášení můžete své e-mailové adresy upravovat na kartě Nastavení na stránce Nastavení účtu.
2. Pokud si své heslo pro Facebook nepamatujete, přejděte na stránku pro obnovení hesla a pokuste se znovu získat přístup ke svému účtu.
Tip: Pokud se vám nedaří identifikovat váš účet pomocí vaší e-mailové adresy, zkuste jej vyhledat pomocí svého jména a jména přítele.

Zapomněl(a) jsem heslo ke své přihlašovací e-mailové adrese.
Požádejte svého poskytovatele e-mailu o obnovení přístupu k vaší přihlašovací e-mailové adrese. U jiných e-mailových domén, než jsou následující uvedené domény, si najděte centrum nápovědy příslušného poskytovatele e-mailu.

Gmail
Hotmail
Yahoo

Pro registraci k Facebooku jsem použil(a) e-mailovou adresu někoho jiného.
Nejprve se ujistěte, že máte bezpečnou e-mailovou adresu, k níž máte přístup pouze vy. Po zřízení této adresy požádejte tuto osobu o pomoc s přístupem k účtu. Po získání přístupu k účtu aktualizujte svou přihlašovací e-mailovou adresu provedením následujících kroků:

1. Přejděte na stránku Nastavení účtu uvedenou v rozbalovací nabídce Účet.
2. V části E-mail klikněte na možnost „změnit“.
3. Do pole „Nový kontaktní e-mail“ pečlivě zadejte svou novou e-mailovou adresu.
4. Klikněte na tlačítko „Přidat nový e-mail“. Poté budete požádáni o zadání hesla, čímž požadovanou změnu potvrdíte, a na příslušnou adresu bude odeslán e-mail s potvrzovacím odkazem.
5. Proces dokončíte podle pokynů v potvrzovacím e-mailu.
6. Po potvrzení nového e-mailu ve vašem účtu se můžete vrátit na stránku Nastavení účtu a odebrat e-mailovou adresu, která vám již nenáleží.

Zobrazila se chybová zpráva „Nesprávné heslo“.


1. Ověřte, zda je vypnuta klávesa Caps Lock, a poté se znovu zkuste přihlásit.
2. Pokud se vám nedaří přihlásit ani po ověření, že je klávesa Caps Lock vypnuta, zkuste obnovit heslo zde.
3. Pokud se vám nedaří přihlásit ani po obnovení hesla, zkuste problém vyřešit podle těchto pokynů. Heslo obnovte ještě jednou zde.
4. Pokud se nadále nemůžete přihlásit, zkuste použít jiný webový prohlížeč.
* Jestliže v současnosti nemáte prohlížeč Microsoft Internet Explorer a chtěli byste si jej stáhnout, klikněte sem.
* Jestliže v současnosti nemáte prohlížeč Mozilla Firefox a chtěli byste si jej stáhnout, klikněte sem.
* Jestliže v současnosti nemáte prohlížeč Apple Safari a chtěli byste si jej stáhnout, klikněte sem.

Zobrazila se chybová zpráva „Nesprávný email“.


1. Ověřte, zda jste svou přihlašovací e-mailovou adresu pro Facebook zadali správně. Vaší přihlašovací e-mailovou adresou pro Facebook je e-mail, který jste použili pro registraci k Facebooku, nebo libovolná adresa, kterou jste po registraci svého účtu služby Facebook potvrdili jako kontaktní e-mail.
2. Pokud jste si zaregistrovali uživatelské jméno, zkuste se přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla. Uživatelské jméno představuje vaši osobní adresu URL (webovou adresu) ve službě Facebook a zobrazuje se v prohlížeči na panelu Adresa za adresou „http://www.facebook.com/“ při zobrazení vašeho profilu. Po přihlášení přejděte na kartu Nastavení na stránce Účet a vyhledejte e-mailovou adresu, kterou používáte k přihlášení.
3. Zkuste se přihlásit pomocí telefonního čísla svého mobilního telefonu a hesla. Pokud jste u svého účtu potvrdili číslo mobilního telefonu, můžete se přihlásit pomocí čísla mobilního telefonu a hesla. Při zadávání čísla mobilního telefonu nezapomeňte zahrnout kód země a odebrat počáteční nuly a symboly.
4. Zkuste vyhledat svůj účet pomocí stránky pro obnovení hesla.
Tip: Pokud se vám nedaří najít účet pomocí jedné z možností, zkuste jej vyhledat pomocí ostatních možností.
5. Pokud se vám přihlášení nadále nedaří, požádejte některého ze svých přátel na Facebooku, aby se podíval na váš profil a zaslal vám e-mailovou adresu uvedenou na vašem účtu.
* Váš přítel to provede tak, že klikne na kartu „Informace“ na vaší stránce Profil a přejde k části „Kontaktní informace“.
* Jakmile požadovaný údaj obdržíte, zkuste se přihlásit pomocí této e-mailové adresy.

Při pokusu o obnovení hesla se zobrazila chybová zpráva „Neplatný odkaz“.


1. Zkopírujte z obdrženého e-mailu celý odkaz, vložte jej do adresního panelu webového prohlížeče a stiskněte klávesu Enter.
2. Pokud by tento postup nebyl účinný, vyčkejte 24 hodin a poté požádejte o nové heslo kliknutím sem.

Při pokusu o obnovení hesla se zobrazila chybová zpráva „Chybný kód“.


1. Zkopírujte z obdrženého e-mailu celý kód a vložte jej do poskytnutého pole.
2. Pokud by tento postup nebyl účinný, vyčkejte 24 hodin a poté požádejte o nové heslo kliknutím sem.

Když se pokusím přihlásit prostřednictvím mého telefonu, přijde mi chybová zpráva.
Podívejte se v Centru nápovědy na webu Facebook Mobile na stránku věnovanou službě Mobile, kterou naleznete zde.
email: 
heslo: 
 

REGISTRACE >>

 
.

.


Prohledej: filmy / osobnosti / interpreti / mp3 hudba / školy / podniky / hry (katalog,články) / srovnávač cen / obchodní rejtřík / bazoš inzerce / města / mobily


online hry zdarma I seznamka rande I seznamka I rande I poradna I inzeráty I hry zdarma I pro ženy I infoI facebook přihlášení I online strategie I seznamka I idnes počasí

facebook přihlášení © 2014 Prohledej.cz - kontakt, náměty, přípomínky